Контактирајте не

  Хебеј Xintu прицврстување на елементи за копродукции, ООД

  адреса

  Dongtan политички индустриска зона, област Yongnian, Хандан Сити, провинција Хебеј

  Е-пошта

  телефон

  +86 13932009000
  + 86-0310-3010558

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота,  Недела: Затворено

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас