Discount 9-Foundation Factory Bolt dhe Prodhuesi | Xintu

9-Foundation Bolt

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Produkt Hot dip galvanizuar M20 D 9 Lloji Foundation bulon
  Numri i modelit XY-425
  Llojet arre hex, arrat fllanxhë, arrat ngjitur, arrat katror, ​​arrat rrumbullakta, arrat kafaz, slotted arrat, arrat kapak, arrat gjatë, arrat najloni, arrat T, arrat K, etj
  material Çelik, çelik inox, bronzi, alumnium ose aliazh alumini
  standard GB, ANSI, BS, DIN6923, JISB1190M, IFI145, etj
  trajtim sipërfaqësor Plain, zink-kromuar, Yellow zink-kromuar, Black zink-kromuar, tunxh-kromuar, kadmiumi, Geomet, dacromet, HDG, Nylok, Black-oksid, nikel plating, Phosphatizing, Veshje pluhur dhe elektroforezës.
  pagesë T / T, Western Union, etj.
  pika Price EXW, FOB, CFR, CIF,

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  prodhimet e ngjashme

  • L-lloj spirancë rrufe në qiell

   L-lloj spirancë rrufe në qiell

   1.Name L Foundation Bolt 2.standard DIN, ASTM, JIS, BS, AS, ISO, GB, Nonstandard bolt(according to your order). 3.Material Stainless steel .carbon steel.Iron 4.Grade 4.8/6.8/8.8/10.9/12.9 5.Finish HDG 6.Size M16-M48 7.Supply Ability 1000 tons per month 8.Certificate ISO9001 9.Packing  First by plastic bags and then by carbon, then by pallet 10.Delivery  Our delivery time should be according to your order

  • L-Foundation Bolt

   L-Foundation Bolt

   Produkt nxis L lloj Foundation rrufe Model No XY-425 Llojet arrë magji, arra fllanxhë, arra ngjitur, arra katror, ​​arra të rrumbullakta, arra kafaz, slotted arra, arra kapak, arra gjata, arra najloni, arra T, arra K, etj material çeliku, çelik inox, bronzi, alumnium ose aliazh alumini standard GB, ANSI, BS, DIN6923, JISB1190M, IFI145, etj trajtim sipërfaqësor Plain, zink-kromuar, Yellow zink-kromuar, Black zink-kromuar, tunxh-kromuar, kadmium , Geomet, dacromet, HDG, Nylok, Black-oksid, nikel-Plating, Phosph ... ...

  • [Copy] M20 High Strength Thread Rod

   [Copy] M20 High Strength Thread Rod

   1. Certification: ISO, SGS 2. Available Standard: DIN, ANSI, ASTM, JIS, BSW 3. Strength: Grade 4.8,Grade 8.8,Grade10.9,Grade12.9 A2-70, A4-70, A4-80 4. Finishing: Yellow, blue, white zinc plated, Galvanized,HDG,Chromate,Dacromet 5. Available material: Carbon steel, stainless steel SS304, A2 ,Stainless steel SS314,A4,Brass 6. Size: M2-M100, Length: 5-300mm, Moq: 500pcs, Port: Shenzhen, Shanghai 7. Available Packing: Plastic bags+Chipboard Cartons+Plywood pallet with Belt &Film. Pro...

  • J-Anchor

   J-Anchor

   Name J Type Anchor Bolt M12 Size M6-M100 Grade 4.8,5.8,6.8,8.8 Material Q235, C45, 40Cr, 20Mntib, 35CrMo, 42CrMo, etc Finish Black, zinc plated, HDG, etc Packing Standard export packing or According to customer’s requirement Delivery time 3-15 days, custom product will according to special requirement. Sample Free Port Tianji n

  • Fondacioni rrufe në qiell me pjatë ngjitur

   Fondacioni rrufe në qiell me pjatë ngjitur

   Construction Accessories Foundation bolt with welded plate 1. We can make plain, zinc plated or high tensile, according to your need. 2. Different size can be customized according to your request. 3. Own factory and technical worker,can assure you the high quality Product Name Foundation Anchor bolt Material Carbon steel/Stainless steel/Steel Color Silver/Yellow/Blue-white etc Grade 4.8 5.8 6.8 8.8 etc Surface Treatment Electro Galvanized/Hot galvanized Packing Cartons &Palle...

  • Galvanizuar J-type spirancë rrufe në qiell

   Galvanizuar J-type spirancë rrufe në qiell

   Product Name JIS B 1178 carbon steel galvanized J type anchor bolt Material stainless steel,carbon steel , Color nickel white Standard DIN GB ISO JIS BA ANSI Grade 4.8 6.8 8.8 10.9 12.9 Brand Xin-Tu Packing boxes/carton/pallet Used industry machinery