Na kontaktoni

  Hebei Xintu Fastener Manufacturing Co., Ltd.

  Adresë

  Dongtan Tou Zona Industriale, Yongnian District, Handan City, Hebei Province

  telefon

  +86 13932009000
  + 86-0310-3010558

  orë

  E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

  E shtunë,  e diel: Mbyllur

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne